Детаљна страна објава

Недеља мобилности на Универзитету Виго

Постављено: 03.07.2018.

Недеља мобилности на Универзитету Виго

Шесторо наставника из Београдске политехнике учествовало је у мобилности наставника организоване у склопу пројекта ''Academy of Excellence Western Balkans – University of Vigo'', подржаног од стране Erasmus+ програма. Програми мобилности спроведени су током маја и у јуну када је организована међународна недеља тренинга којој су присуствовали и представници из других високошколских установа са Западног Блкана, Италије, Турске и Кине. Током боравка наставници су имали прилике да се упознају са организацијом Универзитета Виго, пројектима на којима Универзитет учествује, студијским програмима, методама рада у настави, да посете лабораторије и истраживачке центре, присуствују актуелним догађајима, а посебна пажња била је посвећена и друштвеним активностима.

Катарине Амброзић 3, тел: (011) 64 10 990

Kатарине Амброзић 5, тел: (011) 26 33 127